KONST / Litografier / Färglitografi 13557169
nr 1355 7169
Kjell Landfors
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, "Charons båt". Signerad, numrerad 20/50, daterad 1990, oramat löst blad, bladets mått: 81x120 cm
Kondition: slitage
Kjell Landfors, svensk bildkonstnär och skukptör född 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:05:26
19/10 15:50:19
19 okt
Kjell Landfors
Läs mer om Kjell Landfors